Firma BUD-MASZ
powstała w roku 1989. Obecnie jesteśmy liderem na światowymm rynku produkcji maszyn.

Jesteśmy wyspecjalizowani w produkcji linii do profilowania i cięcia blach płaskich.

Nasza oferta obejmuje maszyny do produkcji blachodachówek, trapezów, gąsiorów dachowych, a także urządzenia do wzdłużnego i poprzecznego cięcia blachy. Ponadto, zajmujemy się opracowywaniem bardziej zaawansowanych projektów zgodnie
z indywidualnymi koncepcjami klienta.

Z ponad 30-letnim doświadczeniem stworzyliśmy ponad 2000 maszyn do profilowania blachy. Nasza produkcja opiera się na najnowszych technologiach, zapewniając automatyzację i efektywność działania naszych urządzeń.

Nasza firma dynamicznie rozwija swoją działalność, zdobywając nowych kontrahentów zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Obecnie większość polskich firm specjalizujących się w pokryciach dachowych korzysta z maszyn zakupionych od nas.


Jesteśmy również pionierem w Polsce
w produkcji orynnowania metalowego.

 

W naszej ofercie znajdują się także ekrany akustyczne, spełniające polskie i europejskie normy. Montowane są one na autostradach, drogach szybkiego ruchu oraz
w zastosowaniach indywidualnych. Nasze produkty są dostępne w różnorodnych rozmiarach i kolorach.

Od samego początku naszej działalności, nasza firma zdobywała pozycję na rynkach zagranicznych. Głównymi odbiorcami naszych wyrobów są kontrahenci z rynków wschodnich. Obecnie utrzymujemy współpracę z krajami takimi jak Rosja, Ukraina, Mołdawia, Białoruś, Litwa, Estonia, Rumunia, Belgia, Holandia, a także Czechy, Słowacja, Chorwacja. Nasze maszyny pracują również w Azji, Ameryce Północnej i Południowej, a nawet w Afryce.

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, systematycznie dostosowującą się do potrzeb naszych klientów oraz najnowszych wymogów technologicznych. Nasze maszyny charakteryzują się niezawodnością, łatwością obsługi oraz wysoką wydajnością.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu, oparte na solidnym doświadczeniu z ponad 30 lat w branży. Nasze konkurencyjne ceny sprawiają, że jesteśmy partnerem, na którym można polegać.

Kontakt
BUD-MASZ
ul. 3 Maja 37
95-083 Lutomiersk
Formularz kontaktowy