Firma BUD-MASZ
powstała w roku 1989. Obecnie jesteśmy liderem na światowymm rynku produkcji maszyn.

 

Specjalizujemy się w produkcji linii do profilowania i cięcia blach płaskich.

Wykonujemy maszyny do produkcji blachodachówek, trapezów, gąsiorów dachowych, maszyny do wzdłużnego i poprzecznego cięcia blachy, jak i również opracowujemy projekty bardziej zaawansowane, według koncepcji klienta.

W ciągu ponad 30 lat stworzyliśmy  2000 różnego typu maszyn do profilowania blachy. W produkcji opieramy się na najnowszych technologiach dbając, by nasze urządzenia działały w sposób zupełnie zautomatyzowany i wydajny.

Firma nieustannie poszerza swoją działalność poprzez zdobywanie nowych kontrahentów zarówno krajowych jak i zagranicznych. W chwili obecnej większość polskich firm oferujących pokrycia dachowe pracuje na maszynach zakupionych w naszej firmie.

Jesteśmy również pierwszym w Polsce producentem orynnowania metalowego.

W swojej ofercie proponujemy także ekrany akustyczne, wykonywane z uwzględnieniem polskich i europejskich norm, montowane na autostradach, drogach szybkiego ruchu, czy też do indywidualnego zastosowania. Produkty te dostępne są w różnorodnych rozmiarach i kolorach.

 

 

Od początku naszej działalności firma nasza zaistniała na rynkach zagranicznych. Głównymi odbiorcami naszych wyrobów są kontrahenci z rynków wschodnich. W chwili obecnej współpracujemy z taki krajami jak: Rosja, Ukraina, Mołdawia, Białoruś, Litwa, Estonia, Rumunia, Belgia, Holandia a także Czechy, Słowacja, Chorwacja. Nasze maszyny pracują także w Azji, Ameryce Północnej i Południowej, a nawet Afryce.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem i systematycznie staramy się spełniać potrzeby naszych klientów oraz współczesnych wymogów technologicznych. Nasze maszyny charakteryzuje niezawodność, łatwa obsługa oraz wysoka wydajność.

 

Firma nasza gwarantuje indywidualne podejście do projektu, solidne doświadczenie poparte ponad 30 latami w branży oraz korzystne ceny.

Kontakt
BUD-MASZ
ul. 3 Maja 37
95-083 Lutomiersk
Formularz kontaktowy