WITAMY

Firma BUD-MASZ działa na rynku krajowym i zagranicznym od 1990 r. Jest producentem maszyn do profilowania blach, ekranów akustycznych na autostrady oraz pierwszym producentem w Polsce - orynnowania z blach powlekanych (kolorowych).

O FIRMIE

Firma BUD-MASZ  powstała w roku 1990 r. Obecnie istniejemy na rynku krajowym i zagranicznym.

Specjalizujemy się w produkcji linii do profilowania blach mające zastosowanie w pokryciu i wykończeniu dachów. Jesteśmy również pierwszym w Polsce producentem orynnowania metalowego.  Nasz system rynnowy wykonany  jest z wysokiej jakości blach powlekanych.

W swojej ofercie proponujemy także ekrany akustyczne montowane na autostradach, które wykonane są z aluminium, wypełnione wełna mineralną. Produkty te dostępne są w różnorodnych rozmiarach i kolorach.

Wykonujemy linie do produkcji blachodachówek, trapezów, gąsiorów dachowych, maszyn do wzdłużnego i poprzecznego cięcia blachy jak i również opracowujemy projekty bardziej zaawansowane specjalnie według koncepcji klienta. W ciągu naszego istnienia stworzyliśmy ponad 1261 różnego typu maszyn do profilowania blachy. W produkcji opieramy się na najnowszych technologiach dbając, by nasze urządzenia działały w sposób zupełnie zautomatyzowany i wydajny.

Firma nieustannie poszerza swoją działalność poprzez zdobywanie nowych kontrahentów zarówno krajowych jak i zagranicznych. W chwili obecnej większość polskich firm oferujących pokrycia dachowe pracuje na maszynach zakupionych w naszej firmie.

Od początku naszej działalności firma nasza zaistniała na rynkach zagranicznych. Głównymi odbiorcami naszych wyrobów są kontrahenci z rynków wschodnich. W chwili obecnej współpracujemy z taki krajami jak: Rosja, Ukraina, Mołdawia, Białoruś, Litwa, Estonia, Rumunia, Belgia, Holandia a także Czechy, Słowacja, Chorwacja. Nasze maszyny pracują także w Azji, Ameryce Północnej i Południowej, a nawet Afryce.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem i systematycznie staramy się spełniać potrzeby naszych klientów oraz współczesnych wymogów technologicznych. Nasze maszyny charakteryzuje niezawodność, łatwa obsługa oraz wysoka wydajność.
Firma nasza gwarantuje terminowe dostawy, korzystne warunki zakupu oraz bogata oferte towarów.